Pulse

Felsővezetői asszisztens

Reference number: 222250008

22_04HRI_Claudia-B.jpg

Az alábbi pozícióra keressük új munkatársunkat:

Feladatok

  • Vezető munkájának támogatása (fordítások, prezentációk, összefoglalók, körlevelek készítése)
  • A vezető naptárának, to-do listáinak értő, komplex kezelése
  • Előkészíti a vezetői értekezleteket, emlékeztetőt készít, a kiadott határidők betartatását figyelemmel kíséri, a feladatok teljesülését nyomon követi
  • Az igazgatóságot érintő beszámolók, adatszolgáltatások elkészítését összehangolja, a dokumentumokat egységesíti, a pontos és határidőre történő megküldés érdekében
  • Vállalati szerződések- és ügyvezetést érintő postai küldemények és számlák elektronikus kezelése és nyilvántartása
  • A beérkezett hatósági ügyek – cégkapu – kezelése, jogszabályfigyelés
  • Flotta adminisztráció
  • Általános asszisztensi feladatok: rendezvényszervezés, utazásokhoz kapcsolódó szervezési feladatok, üzleti vendéglátás
  • A régiós managerek esetenkénti támogatása
  • Kapcsolattartás munkatársakkal, ügyfelekkel, partnerekkel, külső szervezetekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat hasonló területen
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban - jó helyesírás angolul és magyarul egyaránt. Német nyelvismeret előny.
  • Professzionális Office 365 user, Excel, Teams, OneDrive, PPT
  • Magas szintű szervezőkészség, rendszerezés
  • Priorizálás, alaposság
  • Agilis, stressztűrő, megoldásfókuszú személyiség
  • Önálló, felelősségvállaló munkavégzés
  • Diszkréció, lojalitás, maximális megbízhatóság
  • B. kat jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • munkavégzés nemzetközi csapatban

Amit kínálunk:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció és a bruttó fizetési igény megjelölésével.
Részletes adatkezelési tájékoztatónkat megismerheti honlapunkon a KARRIER/ADATVÉDELEM menüpont alatt. Jelentkezésével egyúttal elfogadja szabályzatunkat és hozzájárul a pályázatával összefüggésben lévő személyes adatainak kezeléséhez.
Ipartelep utca 1
2085 Pilisvörösvár