Pulse

Inside Sales Specialist

Reference number: 222250003

18_06HRKM-A_Aline-S.jpg

Az alábbi pozícióra keressük új munkatársunkat:

Feladatok

  • Ügyféligények felmérése, ajánlatkérések feldolgozása
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, hideg hívások lebonyolítása
  • Ügyfélportfólió gondozása
  • Ajánlatok/ árak kiadása / határidők nyomon követése
  • Ügyfél statisztikák, riportok készítése
  • Értékesítő csapat támogatása
  • Kinnlevőség kezelés
  • Részvétel a szerződések elkészítésében

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Értékesítői attitűd
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Magabiztos MS Office (Excel, Powerpoint) ismeretek
  • Angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • Kiváló munkakörülmények
  • Jó munkahelyi légkör
  • Munkavégzés egy nemzetközi csapatban, fejlődési lehetőség

Amit kínálunk:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk önéletrajzát a pozíció és a bruttó fizetési igény megjelölésével.
Részletes adatkezelési tájékoztatónkat megismerheti honlapunkon a KARRIER/ADATVÉDELEM menüpont alatt. Jelentkezésével egyúttal elfogadja szabályzatunkat és hozzájárul a pályázatával összefüggésben lévő személyes adatainak kezeléséhez.