Pulse

Kontroller

Reference number: 222250002

16_04HRKM_Selina-H.jpg

Az alábbi pozícióra keressük új munkatársunkat:

Kontroller

Feladatok

  • Releváns pénzügyi- és üzleti információk biztosítás a menedzsment számára
  • Havi belső eredménykimutatás elkészítése, értekezletek lebonyolítása
  • Negyedéves és éves költségvetés előkészítése és aktualizálása
  • Aktuális projektek pénzügyi hatékonyságának kiértékelése
  • Kulcsszámok és a működési eredmények javítását célzó intézkedések elemzése
  • társosztályok támogatása ezen intézkedések végrehajtásában
  • Rendszeres és ad- hoc riportok készítése a vállalat vezetése és a nemzetközi központ számára
  • Üzleti adatok folyamatos aktualizálása
  • Szoros együttműködés a nemzetközi Kontrolling csapattal

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (gazdasági, pénzügy-számvitel)
  • Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeret, Excel, Access program magas szintű gyakorlati alkalmazása
  • Kiváló analitikus- és technikai gondolkodásmód (nagymennyiségű adattal végzett munka)
  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló elemző készség
  • Terhelhetőség, proaktív munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú karrier lehetőség
  • kiváló munkakörülmények
  • heti 2 nap home office
  • béren kívüli juttatások
  • jó munkahelyi légkör
  • munkavégzés egy nemzetközi csapatban

Amit kínálunk:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát.
Részletes adatkezelési tájékoztatónkat megismerheti honlapunkon a KARRIER/ADATVÉDELEM menüpont alatt. Jelentkezésével egyúttal elfogadja szabályzatunkat és hozzájárul a pályázatával összefüggésben lévő személyes adatainak kezeléséhez.
Ipartelep utca 1.
2085 Pilisvörösvár
Hungary