Pulse

Logisztikai áruösszekészítő

Reference number: 222250001

7_01HRGW_Driton-I.jpg

Az alábbi pozícióra keressük új munkatársunkat:

Feladatok

  • Áruk kitárolása kézi scanner utasításainak megfelelően
  • Összekészített áru lecsomagolása
  • Munkabiztonsági és higiéniai előírások betartása
  • Raktári folyamatok szabályszerinti elvégzése

Elvárások

  • Min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat logisztikai környezetben
  • Váltott műszak vállalása (09:00-17:30 és 14:30-23:00)
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem, fejlődésre való igény
  • Előny: Vezetőállásos targonca (3313) és gyalogkíséretű targonca (3312) jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + cafeteria + éves bónusz
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírásoknak megfelelő mértékben
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

Amit kínálunk:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát.
Részletes adatkezelési tájékoztatónkat megismerheti honlapunkon a KARRIER/ADATVÉDELEM menüpont alatt. Jelentkezésével egyúttal elfogadja szabályzatunkat és hozzájárul a pályázatával összefüggésben lévő személyes adatainak kezeléséhez.